Kolejne demo Resident Evill Village pojawi się jeszcze w tym tygodniu! Dostępne będzie przez 7 dni!

adrianG

Kolejne demo Resident Evill Village pojawi się jeszcze w tym tygodniu! Tym razem gracze będą mogli testować grę przez tydzień. Ostatnie demo gry ukaże się jeszcze przed jej premierą. Już początkiem maja gracze otrzymają wersje testową Resident Evill Village na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Xbox One.

Kolejne demo Resident Evill Village pojawi się jeszcze w tym tygodniu! Potrwa przez cały tydzień!

Kolejna i zarazem ostatnia wersja testowa Resident Evill Village dla graczy pojawi się na dniach. Najnowsze demo będzie jednak różnić się od wszystkich, które do tej pory się pojawiły. Tym razem wersja demonstracyjna trafi na wszystkie platformy, na które ukaże się finalna wersja gry. Poprzednie dema dostępne były tylko na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Twórcy tym razem wysłuchali graczy i postanowili wydłużyć czas na jaki pozwala wersja demonstracyjna. Poprzednie testy pozwalały na sprawdzenie gry tylko przez kilka godzin. Teraz gracze będą mieli możliwość testować grę przez równy tydzień. Testy rozpoczną się 2 maja o godzinie 2:00 czasu europejskiego i zakończą się o tej samej godzinie w dniu 10 maja.

Przypomnijmy, że Resident Evill Village trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Xbox One już 7 maja.

Aktualności

Zobacz wszystkie