GTA VI skupi się przede wszystkim na trybie fabularnym! Co z multiplayerem?

bartekZ

GTA VI skupi się przede wszystkim na trybie fabularnym! Takie wieści docierają od Rockstara - i to mimo tego, że choćby poprzednie części GTA cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w trybach wieloosobowych. Ludzie z wydawnictwa podkreślają jednak, że od zawsze słynęli z tworzenia niezapomnianej rozrywki w trybie dla jednego gracza, mając na uwadze serwowanie kapitalnych wirtualnych historii. I nie zamierzają tego zmieniać!

GTA VI skupi się przede wszystkim na trybie fabularnym! Co natomiast z multiplayerem?

Czy jest druga taka gra, o której powstaniu nie wiadomo jeszcze praktycznie nic, a budzi niesamowicie wielkie emocje? Pod tym względem GTA VI - o ile w ogóle kiedykolwiek się ukaże - jest jedyne w swoim rodzaju. Wydaje się jednak, że ogłoszenie debiutu z dawna wyczekiwanej produkcji jest kwestią czasu. Wskazują na to choćby przecieki lub deklaracje ludzi ściśle związanych z Rockstarem. O jednej z nich opowiemy dziś.

Jak dobrze wiadomo, seria GTA zawsze cieszyła się ogromną popularnością jeśli chodzi o grę sieciową. Okazuje się jednak, że twórcy największy nacisk nadal zamierzają kłaść na tryb jednoosobowy i opowiedzianą w nim historię gangsterską. Wszystko potwierdził prezes Take-Two, pytany o kierunek, jaki zamierzają obrać twórcy Rockstara. Strauss Zelnick zapewnił, że nadal wszystkie siły będą rzucane na kampanię jednoosobową. Z tego w końcu przecież słynie studio:

"Rockstar zawsze był znany z wielkich historii i wspaniałych doświadczeń dla jednego gracza [...]"

Wypada jednak z miejsca uspokoić fanów rozgrywki sieciowej - Rockstar nie zamierza rezygnować ze zmagań online. Na pierwszym miejscu niezmiennie pozostanie jednak tryb fabularny.

Aktualności

Zobacz wszystkie