Splatoon 3 zapowiedziane! Nowa odsłona serii zmierza na Nintendo Switch!

adrianG

Splatoon 3 zapowiedziane! Dobrze znana fanom gier Nintendo strzelanka trzecioosobowa doczekała się kolejnej części. Nowa odsłona serii trafi na Nintendo Switch dopiero w 2022 roku. Jakie nowości zaoferuje?

Splatoon 3 zapowiedziane! Trzecia część trafi na konsolę Nintendo Switch!

Na zorganizowanej przez Nintendo konferencji o nazwie Nintendo Direct, zapowiedziano wiele nowości, które za jakiś czas ukażą się na konsoli Nintendo Switch. Jedną z nich będzie kolejna część trzecioosobowej strzelanki, a mowa oczywiście o Splatoon 3. Gra zabierze graczy do zupełnie nowego miasta jakim będzie Splatsville, położone w regionie Splatlands. To jednak nie jedyna nowość. Oprócz dobrze znanych już broni z poprzednich odsłon, gracze dostaną też nowe modele, np łuki.

Turf War nadal pozostanie wiodącym trybem rozgrywki. Przypomnijmy, że tryb ten polega na zamalowaniu farbą jak największego obszaru mapy. W rywalizacji biorą udział dwie czteroosobowe drużyny, a wygrywa ta, która pokryje farbą większą powierzchnię w przeciągu trzech minut.

Splatoon 3 zaoferuje sporo zupełnie nowych modyfikacji wyglądu postaci. Zaimplementowane zostaną także nowe pozy i ruchy jakie postacie wykonują. To na razie wszystkie z informacji jakie otrzymaliśmy od twórców. Możemy się spodziewać, że dostaniemy ich więcej bliżej premiery. Fani jednak będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ data premiery została wyznaczona dopiero na 2022 rok.

Aktualności

Zobacz wszystkie