Wiemy ile trzeba zapłacić za PS5 Limited Edition Golden Rock! Po prostu szok

bartekZ

Wiemy ile trzeba zapłacić za PS5 Limited Edition Golden Rock! Jedno jest pewne - to produkt jedynie dla światowej elity. Firma Caviar, która odpowiada za modyfikowanie i upiększanie sprzętu, w ofercie przygotowała jeszcze inne bardzo ciekawe, a co najważniejsze - tańsze pozycje. Mowa między innymi o PS5 pokrytym karbonem i skórą aligatora. Szczegóły prezentujemy poniżej!

Wiemy ile trzeba zapłacić za PS5 Limited Edition Golden Rock! Szokująca kwota

PlayStation 5 samo w sobie jest jak na razie towarem deficytowym, na który pozwolić mogą sobie tylko nieliczni. Nie zmienia to jednak faktu, że niektóre firmy próbują sprawić, iż konsola stanie się jeszcze bardziej ekskluzywna. Zabrała się za to choćby znana i poważana marka Caviar.

To właśnie Caviar wziął się za produkcję jedynego w swoim rodzaju złotego PS5. Na konsoli znajdzie się 4,5 kilograma złota, a początkowo miało to być nawet 20 kilogramów. Wersję postanowiono uszczuplić głównie ze względu na cenę, jednakże ta nadal zwala z nóg. Jak czytamy w PPE.pl, złotych urządzeń ma ukazać się 10 sztuk. Jedna z nich trafi do popularnego koszykarza LeBrona Jamesa. Ile natomiast trzeba zapłacić za złotą konsolę? Ostateczna cena to - bagatela - 499 tysięcy dolarów. Daje to około 1,85 miliona złotych.

Dla mniej zamożnych firma przygotowuje jednak ciekawą alternatywę. To konsole PS5 Limited Edition Golden Rock Carbon i PS5 Limited Edition Golden Alligator. Ta pierwsza kosztuje w przeliczeniu na polską walutę około 22 tysięcy złotych, natomiast druga - nieco ponad 30 tysięcy złotych.

Aktualności

Zobacz wszystkie