Patch 1.2 do Cyberpunk 2077 trafi z opóźnieniem. Twórcy tłumaczą decyzję

adrianG

Patch 1.2 do Cyberpunk 2077 trafi z opóźnieniem. Twórcy poinformowali o konieczności przełożenia daty publikacji, która planowana była na luty. Wszystko wskazuje na to, że ostatni cyberatak na firmę, przyczynił się do podjęcia takiej decyzji. Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas pozwoli dopracować aktualizację i zapewnić zauważalne poprawki. Zapowiedziany patch ma być największym ze wszystkich jakie do tej pory zostały wydane.

Patch 1.2 do Cyberpunk 2077 trafi z opóźnieniem. Twórcy tłumaczą co wpłynęło na taką decyzję

Długo wyczekiwana przez wielu graczy aktualizacja do Cyberpunk 2077, nie ukaże się na czas. Zapowiedziany Patch 1.2, który ma być największą aktualizacją gry, planowo miał ukazać się pod koniec lutego. Nowa data wydania, została wytypowana na drugą połowę marca. Nie podano jeszcze dokładnych informacji, co takiego wniesie aktualizacja. Miejmy nadzieję, że poprawi wydajność (zwłaszcza na wersjach konsolowych) i wyeliminuje sporą część bugów.

Z informacji otrzymanych od twórców wynika, że do takiej decyzji przyczyniły się ostatnie wydarzenia w firmie. Mowa tutaj oczywiście o ataku cybernetycznym na serwery CD Projekt, wskutek którego wykradzione zostały kody źródłowe gier. Cała sytuacja mocno uderzyła w firmę, więc można było podejrzewać, że opóźni to niektóre realizowane projekty. Przełożenie publikacji ma też na celu zapewnić, że patch zostanie wprowadzony prawidłowo i bez problemów.

Aktualności

Zobacz wszystkie