Nowe informacje o Premier Polski w Tekken 7! Znamy jej imię

bartekZ

Nowe informacje o Premier Polski w Tekken 7! Niedawno fani Tekkena z naszego kraju wpadli w zachwyt. Wszystko po tym, jak okazało się, że nowe DLC wprowadzi do gry polską postać. Okazało się, że będzie to fikcyjna Premier Polski. Mało tego - na krótkim zwiastunie, który można zresztą zobaczyć poniżej, można zauważyć, jak owa wojowniczka będzie wyglądać. Teraz odnośnie tejże postaci pojawiły się nowie wieści. Wiemy jak będzie się nazywać oraz poznaliśmy nieco jej historii!

Nowe informacje o Premier Polski w Tekken 7! Znamy jej imię i kilka ciekawych szczegółów na temat postaci

Rodzima społeczność Tekkena nadal żyje ogłoszeniem najnowszego DLC do "siódemki", które to wprowadzi do gry polską postać. Jak się okazało, będzie to fikcyjna premier naszego kraju. I choć pierwsze wzmianki o wojowniczce były bardzo oszczędne i ograniczono się jedynie do krótkiego wideo - teraz na jaw wychodzi więcej szczegółów.

Polska Premier w Tekkenie będzie nazywać się Krystyna. Już samo imię utożsamia ją z naszym krajem, co może cieszyć. To jednak nie koniec rewelacji. Jak się okazuje, postać dość interesująco połączono ze światem gry. Krótki fragment na ten temat przytacza portal PPE, który cytujemy poniżej:

"Tajemnicza kobieta, która szybko doszła do władzy w Polsce. Premier Krystyna dołącza do turnieju King of Iron Fist, aby przejąć kontrolę nad Mishima Zaibatsu dla swojego kraju. Jednak ma ona również swoje osobiste motywy związane z rodziną Mishima."

Aktualności

Zobacz wszystkie