Nowe wydanie Skyrima pojawi się na 10 rocznice gry! Zapowiedziano Skyrim Anniversary Edition!

adrianG

Nowe wydanie Skyrima pojawi się na 10 rocznice gry! Twórcy gry postanowili wypuścić jeszcze jedną i prawdopodobnie ostateczną edycję Skyrima. 11 listopada tego roku minie 10 lat od premiery The Elder Scrolls V: Skyrim i jest to idealny moment na premierę kolejnej edycji tej gry. Skyrim Anniversary Edition zaoferuje nie tylko podstawową wersję gry, ale dodatkową elementy i rozszerzenia do gry.

Nowe wydanie Skyrima pojawi się na 10 rocznice gry! Gracze będą zachwyceni!

The Elder Scrolls V: Skyrim jest przez wielu graczy uważane za jedną z najlepszych gier jakie zostały stworzone. Gra już w listopadzie będzie obchodzić swoją 10 rocznicę. Z tej okazji twórcy gry postanowili przygotować dla graczy coś specjalnego. Zapowiedziano The Elder Scrolls V: Skyrim Aniversary Edition. Edycja ta zapewni graczom pełną wersję gry oraz wszystkie dodatki jakie do niej zostały wydane.

Przypomnijmy, że gra otrzymała aż 3 dodatki, a są to: Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn. Oprócz tego gracze otrzymają ponad 500 różnych modyfikacji do gry. Modyfikacje dodadzą do gry zadania, bronie, lochy, zaklęcia i bossów.

Premiera The Elder Scrolls V: Skyrim Aniversary Edition odbędzie się 11 listopada. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Graczy z pewnością ucieszy informacja, że aktualizacja do wersji na konsole nowej generacji będzie darmowa.

Aktualności

Zobacz wszystkie