Sokół Millennium w Valheim? Gracze prezentują kreatywne konstrukcje

adrianG

Sokół Millennium w Valheim? Gracze pokazują swoje pierwsze projekty. Jednym z nich jest dobrze znany wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen statek kosmiczny. Kolejną budowlą jest twierdza i słynna wieża Saurona ze świata Władcy Pierścieni, którą można pobrać za darmo. Stworzone projekty pokazują, jak nieszablonowo i kreatywnie myśli społeczność graczy.

Sokół Millennium w Valheim? Kreatywne budowle stworzone przez graczy robią wrażenie

Valheim od tygodni nie schodzi z ust graczy. Teraz, gdy coraz więcej użytkowników, zaczyna wykorzystywać kreatywną stronę gry, może zrobić się jeszcze głośniej. Niesamowite budowle, powstałe w świecie gry, pokazują kreatywne i nieszablonowe podejście graczy. Niektóre z projektów są publikowane i udostępniane do pobrania.

Najpopularniejsze aktualnie są dwie budowle. Słynny statek kosmiczny z Gwiezdnych Wojen, jakim jest Sokół Millennium, który został stworzony przez graczy w Valheim. Kolejna budowla pochodzi ze świata Władcy Pierścieni, a mowa tu o twierdzy Saurona, wraz z wieżą. Warto w tym miejscu wspomnieć, że konstrukcję twierdzy Saurona, można pobrać za darmo pod tym adresem.

Stworzone projekty, powstały przy użyciu modyfikacji odpowiedzialnej za zwiększenie stabilności konstrukcji. Pobrane konstrukcje każdy będzie mógł wykorzystać na swój własny sposób. Wyobraźnia graczy nie zna granic i po raz kolejny zaskakuje. Z pewnością w przyszłości ujrzymy wiele niesamowitych projektów, które zostaną stworzone w Valheim.

Aktualności

Zobacz wszystkie