Euro Truck Simulator 2 DLC Iberia - jest nowe wideo i kolejne szczegóły!

bartekZ

Euro Truck Simulator 2 DLC Iberia - w sieci pojawiło się nowe wideo prezentujące najświeższy dodatek do gry! Ponadto poznaliśmy kilka szczegółów odnośnie wyczekiwanego przez fanów ETS 2 DLC. Co wniesie do gry? Na jakie urozmaicenia mogą liczyć gracze? Poniżej prezentujemy wideo z gameplayem i rozwiewamy część wątpliwości na temat specjalnych transportów zawartych w dodatku.

Euro Truck Simulator 2 DLC Iberia - jest nowe wideo i kolejne szczegóły!

Fani ETS 2 zacierają ręce na samą myśl o najnowszym DLC do ich ukochanej gry. Mowa o DLC Iberia, na temat którego poznaliśmy kilka kolejnych szczegółów. Co jednak najciekawsze, nadal nie wiadomo, kiedy tak naprawdę dodatek ujrzy światło dzienne.

W DLC Iberia możliwe będą w końcu podróże do Hiszpanii i Portugalii. Czym zaskoczy nas Półwysep Iberyjski? Na pewno w dodatku pojawią się zupełnie nowe zlecenia, a dzięki nim przewieziemy kolejne, niestandardowe ładunki. W jakimś stopniu z pewnością będą one związane z regionem, który czescy twórcy tym razem wzięli na warsztat. Jak czytamy w portalu gry-online.pl, wszystko odbywać będzie się na następujących trasach: Lizbona - Ponte de Sor; Olhao - Setubal; Huelva - Sewilla, Gijon - Navii; Madryt - Puertollano.

To jednak nie wszystko. W dodatku znajdzie się jeszcze więcej nowości, która powinny znacznie zwiększyć dawkę rozrywki płynącą z gry. Niebawem mają się pojawić kolejne wieści oraz - miejmy nadzieję - data premiery omawianego DLC. Poniżej można zobaczyć wspomniany gameplay:

Aktualności

Zobacz wszystkie