Hotfix 1.11 do Cyberpunka 2077! Poważny błąd usunięty

bartekZ

Hotfix 1.11 do Cyberpunka 2077 ujrzał światło dzienne! Twórcy gry - tak jak zapowiadali - wydali go najszybciej jak mogli. Jego główny zdaniem było naprawienie błędu w zadaniu "Stary znajomy", który uniemożliwiał skuteczną grę w trybie fabularnym. Jak się jednak okazuje, omawiany hotfix rozwiązał jeszcze jeden problem, na który uskarżali się gracze. Szczegóły prezentujemy poniżej.

Hotfix 1.11 do Cyberpunka 2077! Poważny błąd w zadaniu "Stary znajomy" naprawiony, ale to nie wszystko

Posiadacze Cyberpunka 2077 dość szybko doczekali się łatki, która miała poprawić błędy zawarte w ostatniej aktualizacji gry. CD Projekt RED poinformowało dziś o hotfixie 1.11. Jego głównym założeniem rzecz jasna było uporanie się z problemem, który sparaliżował tryb fabularny. Mowa tutaj o zadaniu "Stary znajomy" i świetnie znanym wszystkim problemie wynikającym podczas rozmowy telefonicznej z Takemurą. Na szczęście wszystko udało się poprawić.

Kolejnym aspektem jaki niesie za sobą dzisiejszy hotfix, jest przywrócenie mechaniki losowania przedmiotów do poprzedniego stanu. Twórcy dodali, że:

"Nadal badamy wykorzystywanie przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów."

Kolejna spora aktualizacja gry ma ujrzeć światło dzienne w lutym - a więc stosunkowo niedługo. Ona także ma sprawić, że z gry znikną inne uciążliwe błędy. Na ten moment jednak najważniejsze jest to, że tryb fabularny znów stał się grywalny.

Aktualności

Zobacz wszystkie