Zmiany w Marvel's Avengers! Co nowego wniesie marcowa aktualizacja?

adrianG

Zmiany w Marvel's Avengers! Do gry już niedługo trafi aktualizacja z poprawkami oraz nowym bohaterem. Zmiany znacząco wpłyną na szybkość rozwoju postaci. Wydanie updatu zaplanowano na 18 marca, czyli w tym samym dniu, w którym zadebiutuje ulepszona wersja gry na konsole nowej generacji. 

Zmiany w Marvel's Avengers! Nowa aktualizacja już w marcu!

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej zawartości do Marvel's Avengers. Wiemy już, że 18 marca tego roku, zostanie dodany nowy bohater do gry, a będzie to Hawkeye. Oprócz nowej postaci, premierę będzie miała ulepszona wersja gry na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Twórcy poinformowali graczy, że tego samego dnia, wszystkie platformy otrzymają również zmiany systemowe zawarte w nowym updacie. Głównej zmianie ulegnie system rozwoju postaci, zostanie on przebudowany tak, aby zdobywane punkty umiejętności wpływały w mniejszym stopniu na szybkość jego rozwoju. Według twórców, podyktowane jest to tym, że dotychczas rozwój postaci odbywał się zbyt szybko. Mogło to w szczególności rozpraszać graczy zaczynających przygodę z grą, ale również osoby, które grały w produkcję długi czas.

Ostatnią widoczną zmianą będzie łatwiejsze zdobywanie wymarzonych skórek dla postaci i innych przedmiotów. Dodatki kosmetyczne nie będą już zdobywane losowo i powędrują do sklepu w grze, gdzie będziemy mogli je nabyć za wirtualną walutę.

Aktualności

Zobacz wszystkie