Czym zaskoczy GTA 5 na PlayStation 5? Odważne zapowiedzi Rockstara

bartekZ

Czym zaskoczy GTA 5 na PlayStation 5? Rockstar zdecydował się na odważne zapowiedzi i potwierdza, że nie będzie to zwykłe przeniesienie tytułu na sprzęt nowej generacji. W Grand Theft Auto na PS5 może pojawić się nowa technologia, która wykorzysta wszystkie duże możliwości oferowane przez nowy sprzęt od Sony. Ile jednak w tym prawdy, a ile faktycznych planów?

Czym zaskoczy GTA 5 na PlayStation 5? Odważne zapowiedzi Rockstara

GTA 5 niebawem ma pojawić się na konsoli PlayStation 5. Remaster ma jednak okazać się czymś szczególnym, co już teraz zapowiadają twórcy kultowej gry. Warto dodać także, że produkcja będzie dzięki temu dostępna już na trzecią generację sprzętu. To także robi spore wrażenie.

Odnośnie całej sprawy wypowiedział się szef Take-Two. Według niego, Rockstar nie może pójść po najmniejszej linii oporu i w remasterze gry musi znaleźć się coś szczególnego. GTA 5 na next-genowe konsole, według zapowiedzi pojawi się jeszcze w 2021 roku. Jak czytamy na PPE.pl, gracze powinni być spokojni, a wydanie nie będzie opierać się jedynie na podbiciu rozdzielczości. Próżno jednak znaleźć większe konkrety w wypowiedziach Straussa Zelnicka. Jak na razie powiedział jedynie tyle, że:

"Ulepszamy technologię, poprawiamy oprawę graficzną i zwiększamy wydajność. I właśnie dlatego myślę, że nasze zremasterowane tytuły zazwyczaj radzą sobie tak dobrze."

źródło: PPE.pl

Aktualności

Zobacz wszystkie