Tryb Online do Watch Dogs Legion już dostępny! Póki co tylko na konsole!

adrianG

Tryb Online do Watch Dogs Legion już dostępny! Tylko dla posiadaczy konsol! Wersja PC ukaże się za jakiś czas, więc gracze tej platformy muszą jeszcze poczekać. Za to posiadacze urządzeń: PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X|S i Google Stadia już mogą zacząć przygodę z nowym trybem, a jest co testować.

Tryb Online do Watch Dogs Legion już dostępny! Na razie tylko na konsole!

Długo wyczekiwany tryb Online wreszcie zawitał do Watch Dogs Legion. Ponad 4 miesiące temu, debiut miała podstawowa wersja gry, więc od tego momentu minęło już trochę czasu. Osoby posiadające Xbox Series X|S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4 lub Google Stadia, mogą pobierać i testować nową zawartość. Gracze PC będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ tryb Online na komputery ukaże się w późniejszym terminie, którego na tą chwile nie ujawniono.

Rozgrywka sieciowa zaoferuje tryby znane z poprzednich odsłon serii, ale również wiele nowości. Jednym z oferowanych trybów jest kooperacja z innymi graczami, która pozwoli na wykonywanie misji i zadań wspólnie. Nie zabraknie też trybu deathmatch, w którym może wziąć udział do 8 graczy. Zawartość sieciowa nie jest wolna od błędów, twórcy jednak zapewniają, że jeszcze w tym miesiącu zostanie wydana aktualizacja rozwiązująca problemy.

Aktualności

Zobacz wszystkie