House Flipper z nowym DLC: Pets. Teraz do domu przygarniemy zwierzaki!

bartekZ

House Flipper z nowym DLC! Ciesząca się ogromną popularnością gra, która przez niektórych porównywana jest do kapitalnych The Sims, otrzyma bardzo interesujące funkcje. PlayWay widzi, że gra robi furorę wśród użytkowników, toteż stale ją rozwija. Tym razem dodatek nosi nazwę "Pets" i - jak można się domyślić - do domu przygarniemy zwierzaki. House Flipper notuje dobre wyniki na Steamie.

House Flipper z nowym DLC: Pets. Teraz do domu przygarniemy zwierzaki!

House Flipper doczekał się nowego DLC: Pets. Jak sama nazwa wskazuje, w dodatku otrzymamy zwierzaki domowe. To kolejny odważny krok twórców gry, którzy zorientowali się, że tytuł cieszy się sporą popularnością. Co warte podkreślenia, przez niektórych produkcja od PlayWay porównywana jest do kultowych Simsów.

Uwagę zwraca fakt, że mimo iż gra niebawem ukończy 3 lata, nadal cieszy się sporą popularnością na Steamie. Ciągle gra w nią od 3 do 5 tysięcy użytkowników w jednym momencie.

Co dokładnie znajdziemy w nowym DLC? Przede wszystkim - jak wcześniej wspomniano - w naszym domu zagoszczą zwierzęta, wobec czego będziemy mogli urządzić im przytulny kąt. Zaadoptować będzie można aż 10 różnych, najpopularniejszych ras kotów i psów. Poza nimi w grze pojawią się np. papugi, króliki, żółwie i chomiki. Do tego dojdzie ponad 150 przedmiotów ściśle związanymi z tematyką zwierząt domowych (domki, zabawki, drapaki). Na koniec trzeba nadmienić, że gra zyska 10 dodatkowych zleceń fabularnych oraz nowe budynki w stylu Ranch.

Aktualności

Zobacz wszystkie