Wszyscy gracze GTA Online na to czekali! Wczytywanie będzie o wiele szybsze!

adrianG

Wszyscy gracze GTA Online na to czekali! Po kilku latach zostaną skrócone czasy wczytywania. Wszystko za sprawą jednego z graczy, który postanowił na własną rękę znaleźć przyczynę tego problemu i ją rozwiązać. Rozwiązanie dotarło do twórców gry, a ci po przeanalizowaniu wdrożą je w najnowszej aktualizacji. Gracz, który rozwiązał problem zostanie odpowiednio nagrodzony.

Wszyscy gracze GTA Online na to czekali! Do sesji gry dołączymy jeszcze szybciej!

Gracze PC dobrze to znają, długie wczytywanie do GTA Online jest jedną z największych bolączek tej gry. Gra na PC ma już kilka lat, a w tej kwestii nic nie uległo poprawie. Jakiś czas temu, jeden z graczy wersji PC zainteresował się problemem, co poskutkowało tym, że udało mu się przyspieszyć cały proces wczytywania do trybu Online. Zmiana jest na tyle duża, że można zaobserwować poprawiony czas potrzebny na dołączenie do sesji o około 70%. Jest to świetny wynik, ponieważ w niektórych przypadkach dołączenie do sesji trwało aż kilka minut.

Przyczyną problemu według gracza jest ogromna liczba testów, jaka jest wykonywana na plikach gry przed dołączeniem do trybu Online. Wiadomość dotarła do Rockstar, którzy przyjrzeli się proponowanemu rozwiązaniu i ogłosili, że zostanie ono zaimplementowane do gry oraz pojawi się w nowej aktualizacji. Gracz, który rozwiązał problem otrzyma nagrodę w kwocie 10 tys. dolarów.

Aktualności

Zobacz wszystkie