Nowe wieści o polskiej wojowniczce w Tekken 7! Znane imię i styl walki

bartekZ

Nowe wieści o polskiej wojowniczce w Tekken 7! Niedawno całe rodzime środowisko gamingowe rozgrzała wiadomość i bardzo ważnym polskim akcencie, jaki do Tekkena wprowadzi nowe DLC. Chodziło bowiem o wojowniczkę rodem z naszego kraju. Wszystko zaprezentowano na tajemniczym, krótkim wideo. Teraz pojawiają się nowe szczegóły dotyczące omawianej postaci. Wiadomo jak się nazywa oraz jaki styl walki ma preferować.

Nowe wieści o polskiej wojowniczce w Tekken 7. Znane imię i styl walki postaci

Zapowiadane DLC do Tekken 7 budzi wśród polskich fanów gry szczególne emocje. Wszystko ze względu na wprowadzenie do produkcji polskiej postaci. Jak już wiadomo od jakiegoś czasu - będzie to kobieta. O wszystkim można było przekonać się z początkiem roku, kiedy w sieci pojawiło się krótkie wideo zapowiadające tenże fakt. Dziś wiadomo już nieco więcej.

Polska wojowniczka, przedstawiana jako premier naszego kraju, w Tekkenie nazywa się Lidia Sobieska. Jak się okazuje, szczęśliwcy ze społeczności Tekkena otrzymali wyjątkowe upominki zwiastujące rychłe nadejście DLC. Wśród nich można było znaleźć czarny pas karate. To kolejna podpowiedź co do polskiej postaci w grze. A to dlatego, że premier Lidia Sobieska ma specjalizować się właśnie w Karate - jest mistrzynią tego sportu.

Wielce prawdopodobne, że Lidia Sobieska w całej grze odegra dość ważną rolę. Jej postać miała być rozwijana przez lata, a teraz - gdy w końcu przygotowano wszystko na jej wprowadzenie w fabułę - może ona zagościć w produkcji na dłużej.

Aktualności

Zobacz wszystkie