Ciekawe odkrycie w Cyberpunku 2077 - nowe kontrakty

bartekZ

Ciekawe odkrycie w Cyberpunku 2077 - kolejny gracz zaczął działać na własną rękę i trafił na ciekawą zawartość w plikach gry. Mowa o nowych kontraktach. Jest ich aż cztery i są "wycięte". Co to może oznaczać? Czy w pełni dostępne będą dopiero w specjalnym DLC? W sieci pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących tego konkretnego znaleziska!

Ciekawe odkrycie w Cyberpunku 2077 - nowe kontrakty! Znamy więcej szczegółów

Zniecierpliwieni gracze Cyberpunka nadal nie mogą doczekać się zapowiadanych patchów. Pracę nad oficjalnymi dodatkami do gry wstrzymał głośny atak hakerski na CD Projekt RED. Tym samym fani gry zaczęli po raz kolejny działać na własną rękę. Takim właśnie sposobem użytkownik NexusMods o nicku romulus2k4 dotarł do zawartości wyciętej z gry, której wersję zna każdy.

Jak się okazuje, chodzi o cztery nowe kontrakty. Ich nazwy prezentują się następująco: Nasty Hangover, Concrete Cage Trap, Desperate Measures i Hothead. Portal PPE.pl podaje dodatkowo, że zadania zawierają polskie dialogi. Pojawiają się domysły, że misje zwyczajnie nie zdołały zostać ukończone przed premierą gry. Wobec tego gracze liczą, że pojawią się one w jednym z darmowych DLC. Kiedy to jednak nastąpi? Pierwsze zapowiedzi wskazywały na początek 2021 roku. Z oczywistych jednak względów, wszystko musiało być przesunięte w czasie. Niestety, kończy się już pierwszy kwartał roku, a w tymże temacie nadal wiadomo bardzo niewiele...

Aktualności

Zobacz wszystkie