Zapowiedziano Life is Strange: True Colors! Poznaliśmy główną bohaterkę!

adrianG

Zapowiedziano Life is Strange: True Colors! Bohaterka gry jest już znana, ale to nie jedyna informacja. Udostępniony zwiastun prezentuje wygląd gry, otoczenie oraz inne postaci, które z dużą pewnością przewiną się przez fabułę. Najnowsza produkcja z cyklu gier Life is Strange trafi do graczy jeszcze tej jesieni i ukaże się na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Zapowiedziano Life is Strange: True Colors! Wiadomo w jaką postać się wcielimy!

Oficjalnie zaprezentowano najnowsza odsłonę z cyklu Life is Strange. Najnowsza część nosi nazwę Life is Strange: True Colors. Wcielimy się w postać Alex Chen, która próbuje odkryć prawdę o śmierci swojego brata. Choć wszystko wskazuje na wypadek, Alex rozpoczyna własne dochodzenie, w którym z pewnością pomogą posiadane przez nią moce. Nasza bohaterka potrafi przejąć kontrolę nad emocjami innych osób, nawet gdy są one naprawdę mocne. Alex posiada również zdolność absorpcji i psychiczną moc zrozumienia.

Zaprezentowano też zwiastun gry, który prezentuje się wyśmienicie. Możemy zaobserwować na nim otoczenie, do którego trafi główna bohaterka, a jest to spokojne górskie miasteczko, gdzie wszyscy mieszkańcy znają się między sobą.

Produkcja zadebiutuje już 10 września tego roku i ukaże się na PC oraz konsolach: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One.

Aktualności

Zobacz wszystkie