Rocket League na urządzenia mobilne? Zapowiedziano zupełnie nową grę!

adrianG

Rocket League na urządzenia mobilne? Zapowiedziano całkowicie nową odsłonę. Chociaż Rocket League Sideswipe, będzie opierał się na tym samym co multiplatformowy poprzednik, to całość będzie wyglądać zupełnie inaczej. Stylistycznie i mechanicznie gra będzie bardziej przystosowana pod urządzenia mobilne, aby rozgrywka dawała przyjemność, a sterowanie było łatwe dla każdego gracza.

Rocket League na urządzenia mobilne? Pokazano zwiastun oraz pierwsze informacje!

Zapowiedziano Rocket League Sideswipe! Będzie to gra stworzona z myślą o urządzeniach z systemem iOS i Android. Udostępniony zwiastun pokazuje fragmenty z rozgrywki. Motyw gry jest ten sam, piłka jest jedna, a bramki są dwie. Sterujemy swoim pojazdem i musimy trafić piłką do bramki przeciwnika. Mecze rozegramy w systemie 1 na 1 gracza, lub 2 na 2. Gra nie będzie portem oryginalnego wydania Rocket League.

Stworzono zupełnie nową produkcję, która tym razem będzie obserwowana z jednej kamery, obejmującej profil boiska z obiema bramkami. Przypomnijmy, że w klasycznej odsłonie gry, widok jest z trzeciej osoby i rozgrywka toczy się na trójwymiarowej mapie. 

Nie będzie to zbyt skomplikowana produkcja, lecz w swojej prostocie może zachęcić do siebie wielu graczy. Idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy mamy chwilę wolnego czasu i chcemy w coś pograć na szybko.

Tytuł nie ma dokładnej daty premiery. Wiadomo jednak, że ukaże się jeszcze w tym roku.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie