eSports Boxing Club robi wrażenie w pierwszym gameplayu! [WIDEO]

bartekZ

eSports Boxing Club robi wrażenie na pierwszym gameplayu! To tworzona z myślą o fanach boksu zawodowego gra, która ma wypełnić swego rodzaju lukę po tym, jak nie ukazuje się już popularne Fight Night. Co jednak najważniejsze - pierwsze spojrzenie na produkcję pozwala pokładać w niej spore oczekiwania. Tytuł szykowany jest z myślą o next-genowych konsolach i PC. Poniżej prezentujemy rzeczone wideo, na którym można podziwiać grafikę eSports Boxing Club.

eSports Boxing Club robi wrażenie na pierwszym gameplayu! Gra tworzona z myślą o next-genach ma spory potencjał

Ta wiadomość powinna ucieszyć wszystkich fanów pięściarstwa. Wiele wskazuje na to, że niebawem na rynku ukażę się bardzo dobra gra dotycząca właśnie boksu. Mowa o eSports Boxing Club. I choć tytuł jest dopiero we wstępnej fazie projektowania, pierwsze opublikowane wideo pozwala pokładać w nim spore nadzieje. Uwagę przykuwa przede wszystkim bardzo dobra grafika. Nie zmienia to jednak faktu, że przed deweloperami ze studia Steel City Interactive jeszcze kawał pracy.

Sama gra ma być bardzo realna. Pokierujemy w niej zawodnikiem, począwszy od amatorskich starć. Później czeka nas wspinaczka po kolejnych szczeblach kariery, której zwieńczeniem mają być walki zawodowe, a w dalszej perspektywie - tytuł i pas mistrza świata.

Realizm oddawać ma także możliwość zatrudnienia całego sztabu szkoleniowego łącznie z promotorem. To dzięki niemu będziemy mogli liczyć na naprawdę głośne walki. Dużo mówi się także o rewolucyjnym systemie ruchów. Przy tworzeniu animacji, udział mieli brać zawodowi pięściarze.

Wideo ze wstępną prezentacją gry dostępne jest poniżej. Twórcy jednak podkreślają, że to co widzimy na materiale, trudno nazwać nawet wersją beta produkcji:

Aktualności

Zobacz wszystkie