CoD Warzone przeniesie nas w czasy zimnej wojny? Przecieki dot. nowej mapy!

bartekZ

CoD Warzone przeniesie nas w czasy zimnej wojny? W sieci pojawiły się kolejne przecieki dotyczące nowej mapy. Według fanów gry, wszystko wskazuje na to, że akcja przeniesiona zostanie w realia lat 80. Materiały wyciekły między innymi na Twittera. Pojawiło się nagranie oraz zdjęcia. I choć nie można jeszcze mówić o oficjalnych informacjach, to wiele wskazuje na to, że medialne doniesienia się potwierdzą. Warzone szykuje bardzo klimatyczne zmiany.

CoD Warzone przeniesie nas w czasy zimnej wojny? W sieci pojawiły się nieoficjalne materiały prezentujące nową mapę

Call of Duty Warzone w ostatnim czasie jest naprawdę gorącą pozycją. W sieci niemal co chwilę pojawiają się nowości dotyczące tejże produkcji. Nie może to jednak dziwić, gdyż gra skupia wokół siebie naprawdę pokaźną liczbę użytkowników. Teraz okazuje się, że twórcy szykują dla swojej społeczności kolejne nowości. W sieci pojawiły się nieoficjalne materiały prezentujące nową mapę do Warzone. Wydaje się, że wszystko niebawem powinno znaleźć potwierdzenie w oficjalnych komunikatach.

Spot, który przedstawia część lokalizacji nowej mapy do Warzone, pojawił się na Twitterze On Thin Ice. PPE powołując się na redakcję VGC podaje, że nagranie jest autentyczne, ale zwraca się uwagę na fakt, że materiał nadal jest w wersji roboczej i nieustannie trwają nad nim prace. Na pierwszy rzut oka widać, iż na mapie zagościły elementy kojarzone z zimną wojną. PPE pisze na łamach swojego portalu:

"Wygląda na to, że nowa lokacja będzie ewolucją Verdańska, a nie zupełnie nowym projektem."

Aktualności

Zobacz wszystkie