To Nintendo Switch jest największe na świecie - i działa! 650% większe od oryginału

bartekZ

To Nintendo Switch jest największe na świecie - a w dodatku działa i jest w pełni funkcjonalne! Niezwykły okaz zbudowany przez Michaela Picka jest 650% większy od oryginału. I choć na pierwszy rzut oka wszystko wygląda jak zwyczajna makieta - na obudowaniu telewizora się nie skończyło. Poniżej przedstawiamy materiał, na którym widać działanie potężnego Switcha. Wyjaśniamy także, w jakim celu urządzenie powstało.

To Nintendo Switch jest największe na świecie - w dodatku działa! Gigant jest 650% większy od oryginału

Takiego Nintendo Switcha jeszcze nie widzieliście! Na interesujący pomysł wpadł Michael Pick. Stworzył on konsolę, która od oryginału jest większa o 650%. To jednak nie koniec. Mimo potężnych rozmiarów, sprzęt działa i jest w pełni funkcjonalny.

Mężczyzna do tworzenia giganta użył wyświetlacz 4K UHDTV. Sama konstrukcja, wraz z Joy-Conami waży blisko 30 kilogramów. Jej wymiary to 177,8 cm x 76,2 cm. I choć Joy-Cony działają, to ze względu na wielkość sprzętu, lepiej gra się na nim używając zewnętrznego kontrolera.

Dzięki uprzejmości youtubera, projekt można odtworzyć. Wymaga to jednak niemałych umiejętności. Skąd natomiast pomysł na stworzenia gigantycznego Nintendo Switcha? To nic innego jak element akcji, którą zorganizowano dla szpitala St. Jude's Hospital. Sprzęt ma tam za zadanie rozbawiać najmłodszych pacjentów. Ponadto Pick zachęca swoich obserwujących, aby także wspierali przebywających w szpitalu darami. To naprawdę świetna inicjatywa.

Wideo pokazujące to, w jaki sposób stworzono konsolę, oraz jak działa w rzeczywistości - można obejrzeć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie