Najdroższy telewizor na świecie już w Polsce. Ile trzeba zapłacić?

bartekZ

Najdroższy telewizor na świecie dostępny już również w Polsce! To nic innego jak ekskluzywna pozycja od firmy LG. Jednakże, cena jaką trzeba zapłacić za innowacyjny sprzęt, zwyczajnie powala. Na pierwszy rzut oka można porównać ją do kwoty, jaką niekiedy trzeba wyłożyć choćby na zakup... mieszkania. Czym wyróżnia się LG OLED R1? Ile dokładnie kosztuje? Czy za granicą trzeba zapłacić za niego więcej?

Najdroższy telewizor na świecie dostępny już również w Polsce! Czym się wyróżnia?

Zastanawialiście się kiedyś, ile trzeba zapłacić za najdroższy na świecie telewizor? Teraz wszystko jest jasne! A to za sprawą pojawienia się na rynku najnowszego produktu ze stajni LG. Mowa o telewizorze LG OLED R1. Co jednak sprawia, że jest on tak wyjątkowy?

LG OLED R1 ma 65 cali, więc pod względem wielkości ogromnego wrażenia już nie robi. Posiada jednak wiele interesujących systemów i innowacyjnych rozwiązań, które windują jego cenę. Najważniejszy jest fakt, że mówimy o tak zwanym rozwijanym OLEDZIE. Wyposażony jest w procesor α9 Gen4 AI 4K. Portal PPE.pl wymienia szereg jego funkcji, a w ich skład wchodzą między innymi:

"AI Picture Pro, AI Upscaling, ALL, Dolby Vision, Filmmaker Mode, HDR 10 Pro, HDR Dynamic Tone Mapping Pro, HLG, OLED Motion Pro, Perfect Black, Perfect Colour, Pixel Dimming, Tryb HGiG, Ultra Luminance Pro, AI Sound Pro, Bluetooth Sound Ready, Clear Voice Pro, eARC, LG Sound Sync."

Ile kosztuje LG OLED R1?

Teraz przejdźmy do najważniejszego - ile trzeba zapłacić za omawianego LG OLED R1? Ta cena naprawdę zwala z nóg - to 439 999 złotych. Gołym okiem widać, że taką kwotę można przeznaczyć na luksusowy samochód lub nawet mieszkanie. Warto odnotować także fakt, że po złożeniu zamówienia, na telewizor trzeba czekać nawet do 120 dni.

Uwagę zwraca też fakt, że telewizor jest droższy choćby w Wielkiej Brytanii. Tam kosztuje 100 000 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje grubo ponad 500 tysięcy złotych.

Aktualności

Zobacz wszystkie