Deep Nostalgia wlewa życie w zdjęcia zmarłych - piorunujące efekty

bartekZ

Deep Nostalgia "ożywia" zmarłych i nie tylko! Usługa już teraz stała się hitem i jest chętnie wykorzystywana przez użytkowników. Wśród ludzi budzi jednak mieszane uczucia. Z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja, dzięki której uchwycone za pomocą aparatu obrazy stają się "żywe". W ten sposób powstaje krótka animacja, która sprawia wrażenie naturalnego nagrania. Wszystko robi naprawdę piorunujące wrażenie.

Deep Nostalgia "ożywia" zmarłych - usługa staje się hitem

Deep Nostalgia powoli staje się hitem. To usługa wydana przez MyHeritage. Wszystko polega na odświeżaniu starych zdjęć, na przykład rodzinnych. Poza nadaniem im koloru oraz lepszej jakości, Deep Nostalgia ma jeszcze jedną, niebywale imponującą funkcję. Dzięki sztucznej inteligencji, usługa tworzy animację. To natomiast sprawia, że nieruchomy obraz ożywa - i dzieje się to w sposób naprawdę godny uwagi.

Wiele osób w ten sposób postanowiło "ożywić" zmarłych. Chodzi o wrzucanie do usługi zdjęć nieżyjących już członków rodziny, dzięki czemu znów można zobaczyć, jak takie osoby się uśmiechają lub wykonują pewne gesty za pomocą mimiki twarzy. Co jednak ciekawe, nie wszystkim taki pomysł przypadł do gustu. A to dlatego, że tego rodzaju "wskrzeszanie" zmarłych nie każdemu pasuje, u niektórych budzi przykrość, żal i zdezorientowanie. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że prezentuje się to naprawdę dobrze i dla wielu może być naprawdę miłym doświadczeniem. Przykład działania Deep Nostalgia prezentujemy poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie