Ta informacja ucieszy zwolenników gier ze znajomymi! Dying Light 2 z rozbudowanym trybem kooperacji.

adrianG

Ta informacja ucieszy zwolenników gier ze znajomymi! Dying Light 2 pozwoli na przejście całej gry w trybie kooperacji. Taką informacją z graczami podzieliła się firma Techland. Jest to znakomita wiadomość dla wszystkich wielbicieli tego trybu. Osoby czekające na możliwość budowania własnej bazy, będą rozczarowane. Twórcy zdementowali plotki pojawiające się na ten temat.

Ta informacja ucieszy zwolenników gier ze znajomymi! Kooperacja w Dying Light 2 umożliwi ukończenie wspólnie całej gry!

Wielu graczy lubi dobrze rozbudowane gry fabularne. Jednak niewiele produkcji oferuje wspólne przejście gry w trybie kooperacji. Informacje, które dotarły od firmy Techland wskazują na to, że Dying Light 2 pozwoli na przejście całej gry w trybie kooperacji. Jest to wspaniała informacja dla wszystkich graczy, którzy preferują wspólną zabawę ze znajomymi. Tryb kooperacyjny w Dying Light 2 pozwoli na grę w składzie do 4 graczy.

Pierwsza część Dying Light, również oferuje rozgrywkę kooperacyjną, ale nie w pełnej kampani. W Dying Light dostępna fabuła pozwala na wspólną grę ze znajomymi w 95%, co jest i tak wysokim wynikiem. Wystarczy tylko samodzielnie ukończyć początkowe misje, a potem można już cieszyć się trybem kooperacyjnym.

Z otrzymanych informacji wiadomo również, że Dying Light nie otrzyma systemu budowania bazy. Twórcy zaprzeczyli plotkom, które w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się na temat tego systemu.

Aktualności

Zobacz wszystkie