Tak wygląda Unreal Engine 5 na przykładzie lasu! WOW!

bartekZ

Tak wygląda Unreal Engine 5 na przykładzie lasu! W sieci opublikowano jedyne w swoim rodzaju nagranie, prezentujące możliwości, jakie dają najnowsze sprzęty i next-genowe konsole. Powoli zbliżamy się do momentu, w którym gry faktycznie zaczną przestawiać niemal idealne odwzorowanie świata realnego. Jak dowiadujemy się z portalu PPE, to Epic Games pozwoliło deweloperom na wczesny dostęp do Unreal Engine 5. Efekty na przykładzie wspomnianego wcześniej lasu, zobaczycie w dalszej części tekstu.

Tak wygląda Unreal Engine 5 na przykładzie lasu. Materiał robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Coraz więcej wiadomo o nadchodzącym wielkimi krokami silniku Unreal Engine 5. W zeszłym miesiącu pojawiły się pierwsze tak konkretne informacje na temat produktu, teraz natomiast - dzięki Epic Games - deweloperzy uzyskali wczesny dostęp do UE5. Już teraz niektóre studia zapowiadają, że nadchodzące, nowe produkcje, będą zbudowane właśnie na super-nowoczesnym silniku.

Możliwości, jakie oferuje Unreal Engine 5, można zobaczyć na jedynym w swoim rodzaju materiale wideo. Film w sieci udostępnił Melhem Sfeir i przedstawia on las tropikalny, stworzony właśnie na UE5. PPE podaje, że projekt uruchomiono na GeForce RTX 3070. Zdaniem twórców, wideo z lasem powinno działać w 40-50 klatkach na sekundę.

Co tu dużo mówić - to po prostu trzeba zobaczyć. Już na ten moment widać, że szykuje się istna rewolucja. Grafika w najnowszych, nadchodzących grach, powinna wznieść się na wyżyny. Wideo poniżej:

 

Aktualności

Zobacz wszystkie