Prezentacja nowej Xperii już lada moment! W reklamach widać... PS5 [WIDEO]

bartekZ

Prezentacja nowej Xperii już lada moment! O tym, że Sony innowacyjne smartfony pokaże jeszcze w tym roku, mówiło się od jakiegoś czasu. Teraz te informacje potwierdzono. W sieci pojawiły się bowiem krótkie nagrania, mające być niejaką zajawką omawianych smartfonów. Co jednak ciekawe, na materiałach pojawia się motyw PlayStation 5. Czy oznacza to, że telefony te będą niejako stworzone do gier, lub w jakiś sposób powiązane będą z innym sprzętem od Sony? Kiedy czeka nas oficjalna prezentacja nowej Xperii?

Prezentacja nowej Xperii już lada moment! W reklamach pojawia się motyw PlayStation 5

Nowe smartfony od Sony już na horyzoncie! W sieci pojawiły się pierwsze krótkie materiały promocyjne, mające być niejaką zapowiedzią głośnej prezentacji nowych Xperii. Mowa o krótkich teaserach, w których dostrzeżono motywy... PlayStation 5. Czy oznacza to, że telefon będzie przeznaczony - tak jak niegdyś - do gier mobilnych? A może w jakiś sposób zostanie połączony z konsolą nowej generacji od Japończyków?

Szczegółowa prezentacja urządzeń, wraz z omówieniem ich funkcji i specyfikacji, zaplanowana jest na 14 kwietnia. Oznacza to, że do odkrycia wszystkich kart zostało już bardzo niewiele czasu. Pojawiają się podejrzenia, że zaprezentowane zostaną modele Sony Xperia 1 III oraz Xperia 10 III. W kuluarach mówi się jeszcze, że poza ścisłym związaniem ze światem gamingowym, nowe smartfony Sony mają wyróżniać się kapitalnym aparatem. Jak jednak będzie naprawdę? O tym dowiemy się już niebawem.

Tymczasem poniżej można obejrzeć wspomniane wcześniej teasery:

Aktualności

Zobacz wszystkie