Pojawił się pierwszy gameplay z Hot Wheels Unleashed! Oficjalny zwiastun prezentuje rozgrywkę!

adrianG

Pojawił się pierwszy gameplay z Hot Wheels Unleashed! Małe samochodziki na oficjalnym zwiastunie z rozgrywki! Po pierwszym zwiastunie zapowiadającym Hot Wheels Unleashed, przyszła pora na przedstawienie rozgrywki z gry. Opublikowano gameplay, który prezentuje model jazdy, wygląd pojazdów, torów oraz otoczenia. Wszystkie elementy zostały świetnie dopasowane i zapewniają wrażenie jazdy w miniaturowym świecie.

Pojawił się pierwszy gameplay z Hot Wheels Unleashed! Zaprezentowano ujęcia z wyścigu!

Pojawił się pierwszy zwiastun prezentujący jak będzie wyglądała rozgrywka w Hot Wheels Unleashed. Udostępniony zwiastun jest zlepkiem ujęć z różnych kamer, podczas trwającego wyścigu na jednej z tras. Możemy przyjrzeć się jak wygląda prowadzenie kilku z zaprezentowanych pojazdów. Wyścig odbywa się na trasie, która została zbudowana w warsztacie samochodowym. Trasa jest kręta, a w niektórych jej częściach znajdują się rampy i odcinki toru pozwalające rozpędzić samochodziki do większych prędkości.

Wizualnie gra również prezentuje się znakomicie. Pojazdy zostały dobrze odwzorowane, a trasy są ciekawie zaprojektowane. Otoczenie poza torem wygląda świetnie i zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy małymi samochodzikami. Model jazdy zapowiada się obiecująco, ale aby coś więcej o nim powiedzieć trzeba będzie dopiero zagrać w grę.

Przypomnijmy, że Hot Wheels Unleashed ukaże się 30 września tego roku i trafi na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie