Piekielnie trudny tryb w Resident Evil Village? Ciekawe doniesienia

bartekZ

Piekielnie trudny tryb w Resident Evil Village? W sieci pojawiły się kolejne interesujący doniesienia dotyczące nadchodzącej wielkimi krokami premiery. Jak się okazuje, poza trybem sieciowym, twórcy mają w zanadrzu coś jeszcze niebywale ciekawego. Chodzi o tak zwany "tryb ekstremalny". O co w nim chodzi? Dlaczego może okazać się zbawieniem dla Resident Evil Village?

Piekielnie trudy tryb w Resident Evil Village! W sieci pojawiły się bardzo ciekawe doniesienia

Premiera Resident Evil Village coraz bliżej. Wraz z jej nadejściem, w sieci pojawia się coraz to więcej doniesień na temat zawartości, jaką dla graczy szykują twórcy. Tym razem głośno jest o tak zwanym "trybie ekstremalnym". To kolejna rzecz, którą deweloperzy umieszczą w grze dodatkowo, zaraz po trybie online.

Czym jednak ma się wyróżniać rzeczony "tryb ekstremalny"? Capcom postanowił rozbudować tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza, o czym donosi AestheticGamer. Wchodząc jednak w szczegóły - według informatora, w grze będzie możliwość odblokowania trybu ekstremalnego, gdzie zarówno przeciwnicy jak i przedmioty w grze, pojawiają się losowo. Już teraz pojawiają się głosy, że może okazać się to nie lada gratką dla graczy. Przy okazji trzeba jednak mieć świadomość, iż tryb może być bardzo, ale to bardzo wymagający.

Co jednak ważne, tryb nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez Capcom. Według informatorów ma się to jednak zmienić jeszcze przed premierą tytułu. Samo wprowadzenie nowego trybu ma natomiast sprawić, że gracze po Resident Evil Village będą sięgać częściej.

Aktualności

Zobacz wszystkie