Są zdjęcia figurki z edycji kolekcjonerskiej Resident Evil Village! [FOTO]

bartekZ

Są zdjęcia figurki z edycji kolekcjonerskiej Resident Evil Village! W sieci pojawił się swego rodzaju przeciek, który zelektryzował fanów popularnej serii. Miłośnicy Resident Evil nie kryją zachwytu - uwagę zwracają detale oraz jakość wykonania postaci. Znamy także polską cenę zestawu, w którym znajdzie się imponująca figurka. Uprzedzamy jednak już teraz - to nie są tanie rzeczy!

Są zdjęcia figurki z edycji kolekcjonerskiej Resident Evil Village! Wygląda imponująco, kosztuje jeszcze więcej!

Producenci Resident Evil Village zdradzają coraz więcej informacji na temat nadchodzącej wielkimi korkami premiery! Najwięcej mówi się tutaj w kontekście edycji kolekcjonerskiej, która robi nie lada wrażenie. Przypomnijmy jej skład - znajdziemy tam dwustronną materiałową mapę, steelbooka, zestaw DLC, artbooka w twardej oprawie oraz rzecz jasna figurkę. Ciekawa rzecz tyczy się jednak samej gry, gdyż mimo tego, że dostajemy steelbooka - sama gra jest w wydaniu cyfrowym. Nie wszyscy potrafią to zrozumieć...

Skupmy się jednak na wspomnianej wcześniej figurce Chrisa Redfielda. Trzeba przyznać, że wygląda ona imponująco. W sieci pojawiły się jej pierwsze realne zdjęcia. Uwagę zwraca dbałość o szczegóły oraz jakość wykonania. Za wszystkim idzie jednak cena. Tutaj należy zaznaczyć, że nie każdego będzie stać na taki rarytas. W naszym kraju zestaw wyceniono bowiem na - bagatela - 1399 złotych. Nie mamy jednak wątpliwości, że znajdą się chętni na wejście w posiadanie dumnego Chrisa Redfielda.

źródło zdjęć: Twitter

Aktualności

Zobacz wszystkie