Oficjalnie zapowiedziano WRC 10! Poznaliśmy pierwsze informacje o grze!

adrianG

Oficjalnie zapowiedziano WRC 10! Pojawiły się nowe szczegóły na temat produkcji. Twórcy szykują wiele nowości, które zrobią z WRC 10 godnego następcę poprzedniej części. Przedstawiono pierwszy zwiastun gry oraz ogłoszono datę premiery i platformy, na których gra się ukaże.

Oficjalnie zapowiedziano WRC 10! Dostaliśmy zwiastun i nowe szczegóły na temat produkcji!

Oto jest, pojawiła się długo wyczekiwana zapowiedź gry WRC 10! Twórcy z firmy Nacon podzielili się z graczami pierwszym zwiastunem zapowiadającym grę oraz garścią nowych informacji. W grze pojawi się wiele usprawnień względem poprzednich części. Tryb kariery został ulepszony o edycję wizualną pojazdów, dzięki czemu możemy stworzyć indywidualne malowanie dla naszego zespołu. Zadbano również o poprawienie doznań podczas jazdy i usprawniono silnik fizyki w grze. WRC 10 zaoferuje wyzwania dzienne i tygodniowe, co na pewno zaciekawi graczy, tak samo jak możliwość tworzenia własnych tras. 

WRC 10 zapewni również takie nowości jak:

  • 6 historycznych rajdów, w takich lokalizacjach jak: Niemcy, Argentyna, Akropol i San Remo
  • 4 nowe rajdy z 2021 roku: Hiszpania, Belgia, Estonia i Chorwacja
  • 52 oficjalne zespoły biorące udział w sezonie 2021: WRC, WRC2, WRC3 i Junior WRC
  • 120 odcinków specjalnych
  • 20 legendarnych samochodów na licencjach znanych marek, takich jak: Audi, Subaru, Lancia, Alpine, Toyota, Mitsubishi, Ford oraz wiele więcej

Premiera gry zaplanowana jest na 2 września 2021 r. i tego dnia gra trafi na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz Xbox One. WRC 10 pojawi się również na Nintendo Switch, lecz data premiery tej wersji nie została jeszcze ujawniona.

Aktualności

Zobacz wszystkie