Najnowsze plotki o GTA 6 - ceniony insider zabrał głos

bartekZ

Najnowsze plotki o GTA 6 ujrzały światło dzienne! Za wszystkim stoi znany i ceniony insider Tom Henderson. Jego informacje sprawdzały się już niejednokrotnie. Można zatem odnieść wrażenie, że i tym razem w jego słowach jest wiele konkretów. Co nowego wiadomo o potencjalnej produkcji studia Rockstar? Mówi się, że realia gry osadzone będą we współczesności...

Najnowsze plotki o GTA 6 ujrzały światło dzienne! Ceniony insider przekazał bardzo interesujące wiadomości

Niczym bumerang powraca temat GTA 6. To jedna z niewielu gier, o której ewentualnym powstaniu nie wiadomo w zasadzie nic - brak jakichkolwiek konkretów, jednakże wokół tytułu narosło już tyle plotek i domysłów, że trudno wszystkie zebrać w jedną całość. Podobnie jest i tym razem. Choć Rockstar nie wykonuje żadnych nerwowych ruchów, znany insider przekazał kolejne ciekawe zakulisowe doniesienia.

Mowa i cenionym Tomie Hendersonie. Według niego, wbrew tym co powtarza się wielokrotnie - produkcja wcale nie zabierze graczy w podróż do lat 80 ubiegłego wieku. Rockstar chce postawić na coś zupełnie innego. Wydarzenia przedstawione w Grant Theft Auto 6 mają być osadzone we współczesności.

Henderson o wszystkim pisze na Twitterze i podaje powody, dla których tak właśnie ma się stać. Według niego, Rockstar najwięcej zarabia właśnie na akcji i rozrywce. Dlatego też wirtualne realia mają być osadzone w czasach współczesnych, które - jakby nie patrzeć - dają naprawdę ogromną gamę możliwości.

Aktualności

Zobacz wszystkie