Powstała petycja w sprawie wznowienia prac nad Days Gone 2! Popiera ją jeden z twórców!

adrianG

Powstała petycja w sprawie wznowienia prac nad Days Gone 2! Jeff Ross, czyli jeden z głównych twórców gry popiera pomysł graczy i zachęca resztę fanów gry do podpisania się pod petycją. Na obecną chwilę petycję podpisało prawie 50 tysięcy osób, a zainteresowanych cały czas przybywa.

Powstała petycja w sprawie wznowienia prac nad Days Gone 2! Popiera ją sam Jeff Ross!

Pewien czas temu do graczy dotarła przykra informacja dotycząca Days Gone 2. Gra była w fazie tworzenia, jednak Sony postanowiło ją porzucić i zaprzestać nad nią wszelkich prac. Fani pierwszej części gry liczyli na pojawienie się jej kontynuacji, a taka wiadomość bardzo ich rozczarowała.

Gracze jednak się nie poddają i chcą za wszelką cenę zmienić decyzję Sony. Jednym z pomysłów na ocalenie drugiej części Days Gone jest zamieszczona w internecie petycja. Pod internetową petycją, podpisało się już około 50 tysięcy użytkowników, a liczba ta cały czas rośnie.

Informacja o petycji internetowej w sprawie gry szybko się rozprzestrzenia. Dotarła nawet do jednego z głównych twórców pracujących nad grą. Jeff Ross usłyszał o staraniach graczy, z których bardzo się ucieszył i je pochwalił. Dodatkowo, Jeff Ross postanowił udostępnić link do petycji i zachęca graczy do jej podpisywania.

Nie wiadomo czy uda się przekonać Sony do zmiany decyzji, ale na pewno warto zawalczyć w tej sprawie. Społeczność graczy już wielokrotnie udowodniła, że razem gracze potrafią wiele zdziałać.

Aktualności

Zobacz wszystkie