Następca Ghostrunner zapowiedziany! Ghostrunner 2 w produkcji!

adrianG

Następca Ghostrunner zapowiedziany! To już oficjalne, potwierdzono prace nad produkcją Ghostrunner 2. Ghostrunner odniosło duży sukces, a studio One More Level, które stworzyło grę rozpoczyna właśnie pracę nad jej kontynuacją. Za wydanie gry odpowiedzialna będzie firma 505 Games. Nie podano jeszcze planowanej daty wydania gry, wiadomo jednak, że tytuł pojawi się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Następca Ghostrunner zapowiedziany! Kontynuacja ukaże się na PC i nową generację konsol od Microsoftu i Sony!

Ghostrunner został ciepło przyjęty przez graczy. Gra sprzedała się w liczbie 600 tysięcy sztuk i mowa tu tylko o wersjach na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Pod koniec roku planowane jest wydanie gry na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, więc sprzedaż na pewno jeszcze wzrośnie. Nie dziwi więc fakt, że twórcy widząc sukces swojej produkcji, postanowili zabrać się do prac nad jej kontynuacją. Oficjalnie ogłoszono, że powstaje Ghostrunner 2.

Informacji na temat wyglądu samej gry jest niewiele. Wiadomo jednak, że za produkcję gry odpowiadać będzie ponownie studio One More Level, a wydawcą gry będzie firma 505 Games. Ghostrunner 2 nie pojawi się na poprzednią generację konsol. W grę zagramy wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie