Kolejne elektryzujące wieści o FIFIE 22 - drużyny z Superligi usunięte z gry?!

bartekZ

Kolejne elektryzujące wieści o FIFIE 22! Jak się okazuje, drużyny, które wezmą udział w Superlidze, naprawdę mają zostać usunięte z gry. Oznacza to, że z produkcji od EA Sports znikną między innymi Real Madryt, Liverpool, Inter czy Barcelona. W jednym z wywiadów powiedział o tym sam prezydent Italian Football Federation. I choć wieści te nie są jeszcze potwierdzone przez EA Sports, już od wczoraj można było spodziewać się tego typu obrotu spraw.

Kolejne elektryzujące wieści o FIFIE 22 - drużyny z Superligi usunięte z gry?!

Nie milkną echa utworzenia niebywale głośnej, przełomowej Superligi piłkarskiej. Nowy twór ma zrzeszyć największe europejskie drużyny piłkarskie. Nie podoba się to jednak takim organizacjom jak UEFA i FIFA, ale też rządom poszczególnych krajów (choćby Wielka Brytania). Przeciwni nowej organizacji piłkarskiego świata są również kibice. Jak się jednak okazuje, rozłam dotknąć może nawet elektronicznej piłki kopanej. Pisaliśmy o tym już wczoraj. Wszystko niejako potwierdził szef włoskiej federacji piłkarskiej, Gabriele Gravina. Według niego w najnowszej FIFIE zabraknie takich drużyn, jak:

Manchester United, Liverpool, Manchester City, Arsenal, Chelsea, Tottenham, FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt, Inter Mediolan, AC Milan oraz Juventus.

Gołym okiem widać, że to zespoły, które gracze wybierają najchętniej. Co zatem czeka produkcję od EA Sports, gdy zostaną one usunięte z gry? Należy jednak podkreślić, że EA nie potwierdziło jeszcze takich informacji. Jednakże, kiedy mówi o tym szef włoskiej federacji piłkarskiej, coś naprawdę może być na rzeczy.

Aktualności

Zobacz wszystkie