Judgment trafiło na nowe platformy! Grę przygotowano pod nową generację konsol

adrianG

Judgment trafiło na nowe platformy! Ekskluzywny tytuł z PlayStation 4 pojawił się na nowych platformach. Posiadacze PlayStation 5, Xbox Series X|S i Google Stadia już mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej nowej wersji gry. Nowa wersja gry została ulepszona wizualnie, dostępna jest teraz wyższa rozdzielczość i 60 FPS. Nowe wydanie oprócz podstawowej wersji gry zawiera również całą zawartość jaka dotychczas się do niej ukazała.

Judgment trafiło na nowe platformy! Od teraz w grę zagrają posiadacze konsol nowej generacji od Sony i Mircosoftu

Judgment nie jest już ekskluzywnym tytułem dla PlayStation 4. W grę zagramy od teraz na nowych platformach. W piątek 23 kwietnia miała miejsce premiera Judgment na PlayStation 5, Xbox Series X|S i Google Stadia. Nie jest to jednak zwykły port na nowe platformy. Gra została odświeżona pod względem graficznym. Nowe wydanie gry oferuje wyższą rozdzielczość oraz płynną rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

Wersja gry przygotowana na PlayStation 5, Xbox Series X|S i Google Stadia dodatkowo zaoferuje pełną zawartość jaka do tej pory się pojawiła. W Judgment na PlayStation 5 mogliśmy dotychczas zagrać tylko dzięki wstecznej kompatybilności. Nowe wydanie z pewnością przypadnie do gustu graczom ceniącym sobie płynniejszą rozgrywkę i grafikę w wyższej rozdzielczości.

Aktualności

Zobacz wszystkie