Nowa aktualizacja dla PS5! Co zmieni się tym razem?

bartekZ

Konsola PlayStation 5 doczekała się już kolejnej aktualizacji w ostatnim czasie. Jak się jednak okazuje, tym razem zmiany nie będą widoczne gołym okiem, co może wprawić użytkowników w mały zawód. Niektórzy liczyli bowiem na to, że Sony po raz kolejny zaskoczy. Jednakże, zamysł twórców był nieco inny. Co zatem wnosi nowy update konsoli?

Nowa aktualizacja dla PS5! Co zmieni się tym razem?

Sony po raz kolejny aktualizuje swoje najnowsze dzieło. Konsola PlayStation 5 doczekała się kolejnego update, co świadczy o tym, że twórcy nieustannie dążą do doskonałości. Ostatnia łatka sprawiła, że konsola działa nieco ciszej. Ponadto wyróżnić należy zmiany dotyczące ustawień HDR, gdyż niektóre produkcje nie obsługiwały tejże funkcji. Aktualizacja była duża i z pewnością gracze odczuli jej wpływ na sprzęt. Warto dodać też, że usprawnienia wprowadzono w kontrolerze DualSense.

Co natomiast zmianom uległo tym razem? Cóż, gołym okiem nie dostrzeżemy właściwie nic. Skupiono się jedynie na tak zwanej "stabilności". Innymi słowy - dzięki nowej aktualizacji, system w PS5 ma okazać się bardziej wydajny. A jak będzie w rzeczywistości? I czy w ogóle to odczujemy?

Wiele wskazuje na to, że łatka wykluczy ewentualne niedogodności powstałe po ostatniej, dość dużej aktualizacji. Większego wpływu na konsolę trudno się jednak spodziewać. Aktualizację oznaczono symbolem "21.01-03.10.00".

Aktualności

Zobacz wszystkie