PS Plus na maj - jest przeciek! Zagramy w wielki hit?

bartekZ

PS Plus na maj - w Internecie pojawił się pierwszy, jednak dość prawdopodobny przeciek! Ujawniono w nim dwie z trzech gier, jakie mają zostać udostępnione abonamentom Sony w nadchodzącym miesiącu. Co więcej, mowa o naprawdę ciekawych tytułach. Dodatkowo, jeden z nich pozostaje tajemnicą. Czy doniesienia rzeczywiście się potwierdzą?

PS Plus na maj - jest przeciek! Czy już niebawem w usłudze udostępniony zostanie wielki hit?

Majowe PS Plus budzi wielkie emocje jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem darmowych produkcji. A to dlatego, że już teraz pojawiły się pierwsze przecieki, w których mowa o dwóch z trzech gier, jakie mają pojawić się już lada moment w usłudze.

Przypomnijmy - w kwietniu Sony udostępniło swoim abonentom Days Gone, Zombie Army 4 a także Oddworld: Soulstorm. Tym razem mówi się, że w pakiecie znajdziemy Battlefield V (PS4 i PS5), Stranded Deep (PS4 i PS5) oraz jeszcze jedną, jak dotąd nieujawnioną nawet w przeciekach produkcję, ale przeznaczoną jedynie na PlayStation 5.

Za ujawnienie informacji odpowiada redakcja Areajugones. Co ciekawe, w przeszłości publikowane przedpremierowo informacje przez wspomniany zespół, bardzo często znajdowały swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Czy tak samo będzie i tym razem? Wiele osób ewentualną obecność Battlefield V w majowym PS Plus, łączy z zapowiadaną na ten rok premierą Battlefield VI. I trzeba przyznać, że może być w tym jakaś logika...

Aktualności

Zobacz wszystkie