PS Plus maj 2021 - wszystko jasne! Zagramy w gorące tytuły!

bartekZ

PS Plus na maj 2021 ujawnione! Jak się okazało, potwierdziły się wcześniejsze przecieki. Teraz wiadomo już dokładnie, w jakie gry zagramy dzięki usłudze tym razem. Wobec tego, jedyną zagadką był tytuł, jaki trafi na konsolę PlayStation 5. Karty zostały odkryte, więc zapraszamy do prezentacji rzeczonych tytułów.

PS Plus na maj 2021 ujawnione! Pojawiły się gorące tytuły!

A jednak! Przecieki, o których pisaliśmy jeszcze wczoraj, znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości! Mowa o pakiecie, jaki oferuje PS Plus na maj 2021. Wobec tego w usłudze pojawiły się bardzo ciekawe tytuły, które abonenci mogą ograć za darmo.

Ostatecznie na PS Plus wylądowały następujące tytuły:

  • Battlefield V
  • Wreckfest: Drive Hard. Die Last.
  • Strended Deep

Battlefield V to gra z roku 2018, która jednak do dziś wygląda dobrze. Jej pojawienie się w PS Plus można łączyć z tym, że niebawem zadebiutować ma nowa odsłona tytułu. Jej średnia ocen wynosi 73%.

Jedyną niewiadomą w majowym PS Plus - odnosząc się do przecieku, o którym tyle się mówiło - okazał się Wreckfest: Drive Hard. Die Last. Co jednak interesujące, mowa o wydaniu specjalnym, ulepszonym przez twórców. Jak podaje PPE.pl, tytuł ma wyróżniać się takimi aspektami, jak choćby "ulepszone cienie, cząsteczki i oświetlenie" czy "dynamiczny bród na pojazdach". Wreckfest trafi na konsolę PS5. 

Aktualności

Zobacz wszystkie