Battlefield 6 - najnowsze przecieki! Sprzęt, zwiastun i... ekstremalna pogoda!

bartekZ

Battlefield 6 - w sieci pojawiły się najnowsze przecieki dotyczące tego jakże rozgrzewającego graczy tytułu! Wspomniano w nich między innymi o nadchodzącym wielkimi krokami zwiastunie, sprzęcie dostępnym w strzelance, ale też o... ekstremalnej pogodzie, która ma być swego rodzaju innowacją i powinna mieć znaczący wpływ na to, jak będą wyglądać poszczególne rozdziały kampanii.

Battlefield 6 - najnowsze przecieki! Sprzęty, zwiastun i... ekstremalne warunki pogodowe!

Plotki na temat Battlefield 6 nadal nie ustają! Choć nadal próżno szukać oficjalnych wieści dotyczących gry, w sieci ciągle pojawiają się coraz to nowsze przecieki. Te najnowsze są niebywale ciekawe. Warto podkreślić, że pochodzą od niezawodnego Toma Hendersona, którego wieści sprawdzały się już niejednokrotnie.

Co zatem wynika z najnowszych wieści? Dużo mówi się tutaj o wprowadzeniu do rozgrywki gwałtownych zdarzeń pogodowych. Konkretniej mowa o tornadach, które mogą pojawić się podczas szeroko zakrojonych działań wojennych. To z pewnością sprawi, że gra stanie się o wiele bardziej dynamiczna i atrakcyjna. Niewykluczone, że takowe tornado pojawi się nawet na zwiastunie gry.

Poza tornadem, w zwiastunie ma pojawić się nowa mapa, która będzie wyspą. Warto wspomnieć także o nowych, interesujących sprzętach w Battlefield 6. Nimi mają być między innymi samoloty typu Bell-Boeing V-22 Osprey. Charakteryzują się one pionowym startem. Mówi się także o mechanicznych urządzeniach przypominających psy, które mają okazać się nową bronią na polu walki. Wspomniano także o mapie, na której zagrać będzie mogło aż 128 graczy.

Czy wszystkie z doniesień jednak się sprawdzą? Tego jak na razie nie wiadomo, gdyż przecieki mają to do siebie, iż nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Biorąc jednak pod uwagę fakt, kto je opublikował - jest szansa, że wszystko okaże się prawdą.

Aktualności

Zobacz wszystkie