Spora aktualizacja trafi do Mass Effect Legendary Edition na premierę! Co takiego wniesie?

adrianG

Spora aktualizacja trafi do Mass Effect Legendary Edition na premierę! Gra jeszcze się nie ukazała, a już wiadomo, że przygotowana została dla niej aktualizacja. Wiadomo, że update ma na celu zwiększyć wydajność i stabilność gry. Dodano usprawnienia, a błędy, które mogły jeszcze występować zostały pokasowane. Rozmiar aktualizacji to około 12 GB, więc warto przygotować sobie wolne miejsce na dysku. Tytuł ukaże się na PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S i Xbox One już 14 maja.

Spora aktualizacja trafi do Mass Effect Legendary Edition na premierę! Co takiego będzie zawierać?

Do premiery Mass Effect Legendary Edition zostało jeszcze trochę czasu, a już zdążyła pojawić się informacja o aktualizacji, która ukaże się do gry w dniu jej debiutu. Nie będzie to mały update, ponieważ wymaga on około 12 GB wolnej przestrzeni na dysku. Spory rozmiar aktualizacji podyktowany jest tym, że twórcy gry nadal pracują nad jej dopieszczeniem i przygotowali sporo poprawek i usprawnień na nadchodzącą premierę. 

Aktualizacja ma wyeliminować błędy, które mogą powstawać podczas rozgrywki. Po wgraniu aktualizacji gra ma być stabilniejsza i bardziej wydajna.

Przypomnijmy, że premiera Mass Effect Legendary Edition odbędzie się już 14 maja. Gra dostępna będzie na PC (Origin i Steam), PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One. Na konsole nowej generacji została przygotowana specjalna wersja gry, która zapewni dodatkowe ulepszenia.

Aktualności

Zobacz wszystkie