Sunset Overdrive doczeka się wersji na PlayStation? Sony poczyniło już pewne kroki!

adrianG

Sunset Overdrive doczeka się wersji na PlayStation? Wiele na to wskazuje, ale możliwe są również inne scenariusze. Może jednak w planach jest wydanie drugiej części gry. Powstaje wiele spekulacji na temat Sunset Overdrive, a wszystko to przez informację, która niedawno się pojawiła. Z informacji tej wynika, że znak towarowy gry został zarejestrowany przez Sony. Oznacza to, że w przyszłości możemy spodziewać się nowości związanych z tą marką.

Sunset Overdrive doczeka się wersji na PlayStation? Jest na to duża szansa!

Internet obiegła interesującą informacja o znaku towarowym, który został zarejestrowany przez firmę Sony. Chodzi dokładnie o markę Sunset Overdrive. Taki ruch ze strony Sony może zapowiadać, że planowane jest wypuszczenie nowości związanych z tą marką.

Sunset Overdrive początkowo zostało wydane tylko na konsolę Xbox One, a dopiero kilka lat później gra doczekała się wersji na PC. Za stworzenie gry odpowiedzialne było studio Insomniac Games, które zostało przejęte jakiś czas temu przez Sony. Może to oznaczać, że tytuł doczeka się odświeżonego wydania gry na konsole PlayStation. Trzeba jednak nadal pamiętać, że prawa wydawnicze dla tytułu posiada Microsoft, więc może to zapowiadać kontynuację gry na konsolę Xbox i PC.

Istnieje też możliwość, że doszłoby do porozumienia i kolejna odsłona Sunset Overdrive trafiłaby na PC, konsole Xbox i konsole PlayStation. Na tę chwilę można jedynie spekulować o przyszłości związanej z marką Sunset Overdrive, a czas pokaże co twórcy przygotują. 

Aktualności

Zobacz wszystkie