Premiera Biomutant coraz bliżej, a do graczy docierają kolejne informacje! Wiadomo, że gra nie będzie krótka!

adrianG

Premiera Biomutant coraz bliżej, a do graczy docierają kolejne informacje! Gra starczy na wiele godzin dobrej zabawy. Reżyser gry poinformował w jednym z wywiadów, że grę można ukończyć nawet w 12 godzin. Wspomniał również, że jedna z osób z zespołu jest w trakcie przechodzenia gry i jeszcze jej nie ukończyła, a ma za sobą 65 godzin. Wynika z tego, że czas potrzebny na ukończenie gry będzie zależny od typu gracza.

Premiera Biomutant coraz bliżej, a do graczy docierają kolejne informacje! W grze będziemy mogli spędzić wiele godzin!

Wraz z zbliżającą się premierą Biomutant pojawia się coraz więcej nowych informacji o grze. Najnowsza informacja sugeruje jaki czas będzie potrzebny do ukończenia gry. Reżyser gry Stefan Ljungqvist udzielił tej informacji w jednym z ostatnich wywiadów. Grę można ukończyć nawet w 12 godzin. Taki czas można uzyskać przechodząc tylko sam wątek fabularny, omijając wszelkie aktywności poboczne i pomijając dialogi. Z pewnością przeciętny gracz spędzi w grze znacznie więcej czasu. 

Stefan Ljungqvist wspomniał również o jednej osobie z zespołu, która gra w swoim stylu i ma już za sobą 65 godzin ukończonej gry, a jeszcze nie dotarła do końca. Jak widać po liczbach, każdy gracz ma inne podejście do gry, co przekłada się na czas jej ukończenia. Patrząc jednak na czasy jakie osiągnęli członkowie zespołu, można stwierdzić, że gra wystarczy na wiele godzin świetnej zabawy.

Biomutant pojawi się już 25 maja. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X|S nie muszą się martwić, ponieważ zagrają w tytuł dzięki wstecznej kompatybilności.

Aktualności

Zobacz wszystkie