Świat z filmu animowanego Jak wytresować smoka odtworzony w Minecraft! Nowe DLC do gry jest już dostępne!

adrianG

Świat z filmu animowanego Jak wytresować smoka odtworzony w Minecraft! Tym razem nie jest to kolejne dzieło stworzone w grze przez graczy. Ukazało się oficjalne nowe DLC do gry, które wprowadza smoki oraz cały świat znany z filmu animowanego od DreamWorks. Jest to świetna informacja dla wszystkich fanów serii filmów animowanych o smokach. Nowa zawartość dodaje wiele nowych misji, postaci wikingów, smoki i dobrze znaną wyspę Berk.

Świat z filmu animowanego Jak wytresować smoka odtworzony w Minecraft! Nie jest to modyfikacja, lecz oficjalne DLC do gry!

Takiej współpracy nikt się nie spodziewał. Dobrze znany świat z filmu animowanego „Jak wytresować smoka" wytwórni DreamWorks pojawił się w formie DLC do Minecraft. Wprowadzona dodatkowa zawartość jest ogromna. W DLC przeniesiemy się na dobrze znaną z filmu animowanego wyspę Berk, na której oprócz wikingów żyją również smoki. Na wyspie spotkamy wiele znanych z filmu postaci, z którymi będzie można wejść w interakcję.

Również ze smokami będzie można wejść w interakcję, ale tutaj zaczyna robić się ciekawiej. Smoki będzie można tresować oraz na nich latać. Dostępne będzie wiele misji, które będziemy mogli wykonać w pojedynkę lub z Czkawką i jego drużyną. Z myślą o nowym DLC przygotowano i zaprojektowano zupełnie nowe modele smoków. Skórki wszystkich nowych postaci będziemy mogli również wykorzystać do zmiany wyglądu naszej postaci.

Zapowiada się świetna zabawa na długie godziny. Więc nie ma na co czekać, tylko pobierać nową zawartość.

Aktualności

Zobacz wszystkie