Zapowiedziano Saints Row: The Third Remastered na nową generację konsol od Sony i Microsoftu

adrianG

Zapowiedziano Saints Row: The Third Remastered na nową generację konsol od Sony i Microsoftu! Tytuł zaoferuje rozgrywkę nawet w 4K i 60 FPS jednocześnie. Gra pojawi się także na platformie Steam i GOG, a posiadacze wersji na PS4 lub Xbox One dostaną darmowe ulepszenie na nową generację. Premiera ulepszonej gry odbędzie się już w przyszłym tygodniu 

Zapowiedziano Saints Row: The Third Remastered na nową generację konsol od Sony i Microsoftu!

Posiadacze PlayStation 5 oraz Xbox Serwis X|S będą zachwyceni. Oficjalnie potwierdzono, że Saint Row: The Third Remastered zostanie wydane na te właśnie konsole. Gra pojawiła się już rok temu na PC, PlayStation 4 i Xbox One, jednak wersja na nową generację zaoferuje znacznie lepsze doznania. Dodatkowo gra trafił również na platformę Steam i GOG. Do tej pory wersję PC można było zakupić jedynie w Epic Games Store.

Tytuł w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X zapewni rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę. Saints Row: The Third Remastered na PlayStation 4, Xbox One i PC (wersja na Steam i GOG) pojawi się już 25 maja, więc gracze poczekają tylko kilka dni. Posiadacze wersji gry na PlayStation 4 i Xbox One dostaną darmową aktualizację z ulepszeniami na najnowszą generację konsol.

Aktualności

Zobacz wszystkie