Ukończył GTA 5 w rekordowym tempie i nie odniósł obrażeń! Gracz udokumentował swój wyczyn!

adrianG

Ukończył GTA 5 w rekordowym tempie i nie odniósł obrażeń! W serwisie YouTube możemy obejrzeć niesamowity wyczyn gracza, który pokazał swoje całe przejście GTA 5 z 1HP nie używając przy tym pancerza oraz specjalnej umiejętności Trevora. Takie ukończenie gry udało się dopiero przy 48 podejściu, więc nie było to łatwe wyzwanie.

Ukończył GTA 5 w rekordowym tempie i nie odniósł obrażeń! Gracz zarejestrował swoje osiągnięcie na nagraniu wideo!

Ustanowiono kolejny rekord w GTA 5. Jeden z graczy GTA 5 o nazwie UnNameD opublikował swoje najnowsze osiągnięcie w serwisie YouTube. Gracz ukończył całą grę w krótkim czasie nie otrzymując przy tym żadnego obrażenia. Przejście całej kampanii zajęło mu nieco ponad 9 godzin, co jest niesamowitym wynikiem.

UnNameD całą grę ukończył z zainstalowaną modyfikacją One Hit Knock Out. Modyfikacja ta sprawia, że każde nawet najmniejsze obrażenie kończy się śmiercią postaci. Dzieje się tak, ponieważ modyfikacja zmniejsza poziom zdrowia do 1HP oraz wyłącza pancerz. Dodatkowo, modyfikacja wyłącza specjalną umiejętność Trevora oraz umożliwia włączenie licznika zgonów podczas gry.

UnNameD pod opublikowanym materiałem wideo zamieścił informację, że finalne ukończenie gry, które możemy obejrzeć u niego na kanale udało się dopiero za 48 podejściem. Jest to naprawdę wielki wyczyn, który wymagał determinacji i wielu godzin spędzonych przy grze. 

Aktualności

Zobacz wszystkie