Wolcen: Lords of Mayhem - wymagania sprzętowe

bartekZ

Wolcen: Lords of Mayhem to gra, która na rynku zadebiutowała 13 lutego tego roku. Za jej produkcje odpowiada Wolcen Studio, podobnie jest zresztą z dystrybucją. Całość charakteryzuje się dość "ciężkim" klimatem dark fantasy. Co ciekawe, za stworzenie produktu odpowiadają młodzi programiści, którzy wszystko oparli na silniku CryEngine. Mało tego - fundusze potrzebne na realizację założeń twórców, pochodziły z kampanii crowdfundingowej. To wszystko sprawa, że Wolcen: Lords of Mayhem jest tytułem niezwykle oryginalnym.

Wolcen: Lords od Mayhem - kilka słów o grze

Wolcen: Lords of Mayhem jest wyjątkowy na kilku płaszczyznach. Zacznijmy może od fabuły, w której wcielamy się w postać męską lub żeńską. Z bohaterem wiąże się ciekawa historia, gdyż jako dziecko został uratowany przed niechybną śmiercią, a jego wybawcą okazał się oficer Zjednoczonej Republiki Ludzi.

Postać w którą wcielają się gracze, jest jednym z członków surowej akademii wojskowej, gdzie wraz z przyjaciółmi (Valerią i Edrikiem) czeka ją wymagające szkolenie. To jednak tylko krok w dojściu do potęgi, o jaką trzeba tutaj zawalczyć. Wkrótce wspomniana trójka stanie się niezwykle ważnymi punktami armii, która walczy przeciwko Bractwu Świtu.

Rozrywka od samego początku obfituje w wiele ciekawych zwrotów akcji, nic nie jest z góry przesądzone, a gracze niejednokrotnie mogą być zaskoczeni obrotem sytuacji. Gdyby tego było mało - Bractwo Świtu to nie jedyny przeciwnik, któremu będzie trzeba stawić czoła. To wszystko sprawia, że Wolcen: Lords of Mayhem jest naprawdę interesującą pozycją.

Wolcen: Lords of Mayhem - wymagania sprzętowe

Przejdźmy jednak do sedna, a więc do wymagań sprzętowych, które należy spełnić, aby móc w pełni cieszyć się z rozrywki oferowanej przez Wolcen: Lords od Mayhem. Gracze korzystać będą tutaj z perspektywy izometrycznej. Czeka ich niezliczona ilość starć z różnego rodzaju potworami, podczas której do dyspozycji jest cały wachlarz militarnego ekwipunku.

Eksperci są zdania, że grafika w grze stoi na naprawdę wysokim poziomie i trudno się do czegoś zbytnio przyczepić. Za wszystko odpowiedzialny jest nadmieniony już wcześniej niezły silnik o nazwie CryEngine 3. Cena gry w dniu premiery wynosiła 142,99 złotych.

Wymagania sprzętowe prezentują się natomiast następująco:

  • System: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i5-4570T 2,9 GHz / AMD FX-6100 3,3 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti / AMD Radeon HD 6850
  • Miejsce na dysku: 18 GB

 

kampanii crowdfundingowej
Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/wolcen-lords-of-mayhem/zf2e4d
kampanii crowdfundingowej
Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/wolcen-lords-of-mayhem/zf2e4d

Aktualności

Zobacz wszystkie