Premiera Forza Horizon 5 - Hot Wheels się wygadało?

bartekZ

Premiera Forza Horizon 5 już naprawdę blisko? Choć oficjalnego potwierdzenia co do daty wciąż nie ma, wielce prawdopodobne, że rąbka tajemnicy - przypadkiem lub nie - uchyliła marka Hot Wheels. Co jednak małe resoraki dla dzieci mają wspólnego z wyczekiwaną grą? Jak się okazuje, już niebawem w sprzedaży pojawią się zabawki sygnowane właśnie tytułem nadchodzącej wielkimi krokami gry od Microsoftu.

Premiera Forza Horizon 5 - Hot Wheels się wygadało? Gra być może jeszcze w roku 2021

Czy Hot Wheels nieświadomie potwierdziło, że premiera Forza Horizon 5 będzie mieć miejsce jeszcze w tym roku? Do tego czasu wiele doniesień mówiło, że gra zadebiutuje w 2021 roku. Niemniej jednak, oficjalnego potwierdzenia tych wieści jak nie było - tak nadal nie ma. Jednakże, mówiąc kolokwialnie - parę z ust puściła marka Hot Wheels, znana przede wszystkim z produkcji resoraków. A to dlatego, że w sieci pojawiły się fotografie przedstawiające nową kolekcję zabawkowych samochodzików. Mają one wejść na rynek na jesień tego roku.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nowa seria zabawek sygnowana jest tytułem nadchodzącej wielkimi krokami gry. Na opakowaniach nowych Hot Wheelsów ma znaleźć się napis "Forza Horizon", natomiast w tle widoczna jest pustynia. To ma potwierdzać plotki dotyczące lokalizacji w grze. W ostatnich dniach sporo mówiło się o tym, że jej akcja będzie umiejscowiona w Meksyku.

Aktualności

Zobacz wszystkie