Poznaliśmy daty premier najnowszych gier Pokemon! Gracze muszą jeszcze trochę poczekać!

adrianG

Poznaliśmy daty premier najnowszych gier Pokemon! Do tej pory nie wiedzieliśmy, kiedy możemy spodziewać się debiutu zapowiedzianych na początku roku gier ze świata Pokemon. Jedna z nich zdążyła już się pojawić, ale nadal daty premier Pokemon Brillian Diamond, Pokemon Shining Pearl i Pokemon Legends Arceus były nieznane. Całe szczęście twórcy postanowili nie trzymać dłużej graczy w niepewności. Wszystkie daty zostały ujawnione i poniżej możecie się z nimi zapoznać.

Poznaliśmy daty premier najnowszych gier Pokemon! W niektóre zagramy jeszcze w tym roku!

Kilka miesięcy temu zapowiedziano 4 nowe gry ze świata Pokemon na konsole Nintendo Switch. New Pokemon Snap, czyli pierwsza z zapowiedzianych gier pojawiła się już około miesiąc temu. Do teraz nie znaliśmy daty premier pozostałych 3 gier, jednak niespodziewanie zostały ogłoszone. W dwie z tych gier zagramy jeszcze przed końcem tego roku. Będzie to więc świetny prezent na Mikołajki lub pod choinkę.

Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl, czyli remaki kultowych gier pojawią się 19 listopada tego roku. Obie gry będzie można kupić oddzielnie lub razem w Double Pack. Na Pokemon Legends Arceus gracze będą musieli poczekać trochę dłużej, ponieważ gra pojawi się dopiero na początku przyszłego roku. Dokładna data premiery Pokemon Legends Arceus to 29 stycznia 2022 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie