Fani niebieskiego jeża będą zachwyceni! Sonic powraca w nowych produkcjach!

adrianG

Fani niebieskiego jeża będą zachwyceni! Wiele nowości związanych z serią gier Sonic pojawi się już niedługo. Nadchodzą 3 nowe gry: Sonic Colors: Ultimate, Sonic Origins oraz całkowicie nowa gra Sonic, która na ten moment nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Sonic pojawi się również w kilku innych grach jako zawartość dodatkowa. W produkcji jest również serial animowany zatytułowany Sonic Colors: Rise of the Wisps.

Fani niebieskiego jeża będą zachwyceni! Sonic dostanie nowe gry i nie tylko!

Zapowiedziano masę nowości ze słynnym niebieskim jeżem. Sonic nadciąga z kilkoma nowymi grami. Jedną z nich jest Sonic Colors: Ultimate, czyli odświeżona i ulepszona wersja wydanego na Nintendo DS i Nintendo Wii Sonic Colours. Gra trafi nie tylko na konsole Nintendo Switch, ale również na PC (Epic Games Store), PlayStation 4, Xbox One. Posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X|S uruchomią grę dzięki wstecznej kompatybilności. Premiera gry zaplanowana jest na 7 września tego roku.

W planach jest również wydanie zupełnie nowej gry Sonic, która nie ma jeszcze tytułu, ale wiadomo, że pojawi się w 2022 roku. Na ten moment nie poznaliśmy większych konkretów na temat samej gry. Jedynie wiadomo, że gra trafi na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch.

Ostatnią z zapowiedzianych gier jest Sonic Origins. Będzie to pakiet klasycznych gier z serii Sonic, które zostaną trochę odświeżone.

Jednak to nie wszystkie nowości! W Lost Judgment pojawi się minigra, w której zagramy w Sonic the Figters. Zapowiedziano również serial animowany Sonic Colors: Rise of the Wisps. Przygotowano także różne element związane z serią gier Sonic, które wkrótce pojawią się w niektórych grach jako dodatkowa zawartość.

Aktualności

Zobacz wszystkie